خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نامه ی معلمان پیمانی 89

  گروهی از معلمان پیمانی ۸۹ در نامه ی به وزیر آموزش و پرورش که یک نسخه آنرا به بهارنیوز ارسال نموده‌اند از حاجی‌بابایی به خاطر بی‌توجهی به وضعیت استخدامی‌‌اشان انتقاد نموده و چنین نوشته‌اند:

  585564_u3Prw1zi

  ما در سال ۱۳۸۸ معلم شرکتی بودیم ودر مناطق محروم در سخت ترین شرایط تدریس می کردیم وقتی که شما متصدی وزارت شدید از همان ابتدا گفتید معلم شرکتی غیر قانونی است واز همان ابتدا هرروز روحیه‌ی ما را به هم ریختید تا این که آزمون استخدامی در خرداد ۸۹ برگزار کردید وهمه دراین آزمون شرکت کردند (شرکتی و آزاد) ازبین شرکتی‌ها تعدادی از ما در این آزمون که به قول خودتان بزرگترین آزمون تا ریخ آموزش وپروش بود قبول شدیم وبه استخدام پیمانی درآمدیم و بقیه‌ی معلمان شرکتی که باما بودند و در آزمون قبول نشده بودند از آموزش و پرورش خارج شدند.

  همین افراد پس از یکسال دوری ازآموزش وپرورش وطی اعتراضاتی که داشتند طی آزمون تعیین تکلیف تیرماه ۹۰به آموزش وپرورش بازگشتند. و درحالی که دوسال کمتر از ما سابقه داشتند طی بخشنامه‌ی شماره‌ی ۷۹۱۹۱۲/۰۰۷تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۳احکام آنها به صورت رسمی صادر شد و ما که یکسال زودتر قبول شدیم هنوز پیمانی هستیم! آیا آین عدالت است؟ حالا هم که به پایان دوران وزارتتان نزدیک می‌شوید به رسانه‌ها حرف از عدالت می‌زنید؟ آقای وزیر گناه ما چه بود؟ به غیر از این که با تلاش بیشتر یکسال زودتر و در بزرگترین آزمون قبول شدیم؟ اهالی رسانه به ماه مبارک رمضان شما را قسم میدهیم که صدای عدالت مارا به وزیر برسانید تا ببینیم جوابی در برابر حق ضایع شده ی ما دارد.


  این مطلب تا کنون 32 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : آزمون ,قبول ,شرکتی ,آموزش ,عدالت ,وزیر ,آزمون قبول ,قبول شدیم ,بزرگترین آزمون ,همان ابتدا ,معلم شرکتی ,
  نامه ی معلمان پیمانی 89

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر